banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   13:05:04
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/12/18 شنبهبا حضور استاندار تهران

آخرين جلسه مناسب سازي استان در سال 97 برگزار شد

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به بازدیدهای به عمل آمده از فرمانداری‌های استان تهران در زمینه مناسب‌سازی اماکن و معابر عمومی گفت: در بازدید از ساختمان‌های فرمانداری‌های شهرستان‌های استان بیشترین امتیاز را ساختمان فرمانداری شهرستان ملارد کسب کرد.

به گزارش روابط عمومي بهزيستي استان تهران، داریوش بیات‌نژاد در جلسه ستاد مناسب‌سازی اماکن و معابر عمومی استان تهران با اشاره به لزوم مناسب‌سازی ادارات در شهرستان‌های استان اظهار داشت: در بازرسی به عمل آمده از ادارات و شهرداری‌های 21 شهر استان تهران شهرداری‌های ملارد، اسلامشهر، آبسرد و رباط‌کریم بهترین عملکرد را در مناسب‌سازی معابر داشتند.

وی همچنین بیان کرد: متأسفانه برخی از شهرداری‌ها در استان تهران از حداقل‌های موجود در مناسب‌سازی معابر عمومی برخوردارند که باید در این زمینه اقدام جدی صورت گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان تهران افزود: در بازدید از ساختمان شوراهای شهرهای استان که تردد شهروندان به این اماکن بیشتر است ساختمان شورای دو شهر ملارد و رباط‌کریم بهترین مناسب‌سازی را داشتند.

بیات‌نژاد در زمینه وضعیت مناسب‌سازی فرمانداری‌ها عنوان کرد: در بازدید از ساختمان‌های فرمانداری‌های شهرستان‌های استان بیشترین امتیاز را ساختمان فرمانداری شهرستان ملارد کسب کرد ضمن اینکه در بازرسی از ادارات استان تهران ساختمان‌های مربوط به تأمین اجتماعی بیشترین امتیاز را به دست آوردند.

منبع: خبرگزاري تسنيم

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 258244
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18087086 تعداد بازديد زيرپورتال: 336887 اين زيرپورتال امروز: 472 سایت در امروز: 13677 اين صفحه امروز: 395