banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   13:09:04
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/12/18 شنبهاستاندار تهران

دستگاه های متولی در خصوص مناسب سازی معابر جدی تر نظارت کنند

استاندار تهران گفت: دستگاه های متولی در خصوص مناسب سازی معابر جدی تر نظارت کنند.

به گزارش روابط عمومي بهزيستي استان تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی استان تهران طی سخنانی گفت: کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که قانون مترقی برای معلولان نظیر آنچه که در ایران داریم داشته باشد.

وی افزود: مناسب سازی تنها مختص به معلولان نیست و بلکه باید برای سالمندان و بلکه همه آحاد جامعه انجام پذیرد، هر اقدام یا تحرکی در حوزه مناسب سازی معابر در سطح تهران می‌تواند الگوی کلانشهرهای کشور قرار می‌گیرد.

استاندار تهران گفت: استان تهران با داشتن ۱۷ درصد جمعیت کشور و انواع آسیب‌های اجتماعی هنوز از داشتن یک شبکه تلویزیونی مستقل محروم است.

نماینده عالی دولت در استان تهران گفت: در خصوص مناسب سازی معابر و اماکن عمومی باید فرهنگ سازی کنیم و این امر نیازمند اطلاع رسانی است و اینجا نقش سیما پررنگ می‌شود، مصوبات جلسه باید در اختیار سمن‌های مرتبط با حوزه معلولان قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: سال ۹۸ سال نهضت مناسب سازی معابر است و می‌بایست، از همه ظرفیت‌ها برای رسیدن به این مهم استفاده کنیم و دستگاه‌های متولی امر ساخت و ساز در نظارت جدی تری بر نحوه مناسب سازی اماکن و معابر عمومی داشته باشند.
منبع: خبرگزاري مهر

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 258251
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18087168 تعداد بازديد زيرپورتال: 336898 اين زيرپورتال امروز: 480 سایت در امروز: 13759 اين صفحه امروز: 402