banner-behzisti
دوشنبه 1 بهمن 1397   07:42:16
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستان
1397/2/6 پنجشنبه

برگزاری کارگاه آموزشی مهارتهای پیش از ازدواج و فرزند پروری درشهرستان ملارد

کارگاه آموزشی مهارتهای پیش از ازدواج و فرزند پروری در راستای همکاری دانشگاه ها و سازمان بهزیستی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد،کارگاه آموزشی مهارتهای پیش از ازدواج و مهارتهای فرزند پروری با حضور مدرسین دکترصفری و مجتبی علیزاده در مرکز مشاوره النا جهت تدریس روانشناسان مقطع کارشناسی ارشد برگزار شد.

مدرس کارگاه با اشاره به اینکه ازدواج به عنوان امری روانشناختی اجتماعی، نیاز به آموزش دارد و با در نظرگرفتن تغییرات ایجاد شده در فرآیند سنتی ازدواج ، روندافزایشی طلاق درافرادجوان کشور و آسیب زابودن طلاق، برلزوم کارگاه های آموزشی پیش ازازدواج تاکیدکرد.

وی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه ها ارتقاء سلامت روان، پیشگیری ازآسیب های اجتماعی روانی و افزایش آگاهی اقشارگوناگون بویژه دانشجویان است.

محورهای اصلی مورد بحث دراین کارگاه آموزشی در زمینه فرآیند آشنایی، عشق درقالب ویژگی ها، نظریه ها و نقش آن درازدواج و همچنین معیارهای انتخاب همسر، دلایل ازدواج ، عوامل موثر بر ازدواج موفق وزندگی مشترک و چالش های آن و رفتارهای پس از ازدواج و فرزنددارشدن بود.

شایان ذکر است این کارگاه هرهفته به مدت 3روز دراین مرکز برگزارمی شود؛ درپایان مدرس کارگاه به سوالات دانشجویان درزمینه ازدواج سالم ، معیارهای انتخاب همسر و مهارت های ارتباطی و ارتباط با فرزند پاسخ گفت.

.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 215447
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15871236 تعداد بازديد زيرپورتال: 284990 اين زيرپورتال امروز: 381 سایت در امروز: 10968 اين صفحه امروز: 286