banner-behzisti
دوشنبه 1 بهمن 1397   07:18:24
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستاد
1397/2/16 يكشنبهمدیرکل بهزیستی استان تهران خبرداد:

نگهداری از 1500 معتاد متجاهر در مرکز اخوان

مدیرکل بهزیستی استان تهران از نگهداری یک هزار و 500 معتاد متجاهر در مرکز اخوان خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز این مرکز توسط دولت تامین شده است.

اصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران اظهار کرد: مرکز نگهداری از معتادان متجاهر«اخوان» اواخر سال 95 با حمایت دولت تجهیز و راه اندازی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای آغاز به کار مرکز اخوان توسط ستاد مبارزه با موادمخدر و همچنین با حمایت وزارت کشور تامین شد.

مدیرکل بهزیستی استان تهران یادآور شد: مرکز نگهداری از معتادان متجاهر اخوان، مختص پذیرش و نگهداری مردان معتاد متجاهر است و در حال حاضر یک هزار و 500 مددجو در این مرکز حضور دارند.

ارائه خدمات مورد نیاز به معتادان متجاهر

باقری در ادامه تاکید کرد: از جمله وجه تمایز مرکز اخوان با سایر مراکز نگهداری از معتادان متجاهر می‌توان به تفاوت آن از لحاظ فیزیک ساختمان، تجهیزات و همچنین به لحاظ نیروی انسانی که خدمات مورد نیاز را به معتادان متجاهر ارائه می‌دهند، اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور این است که معتادان پذیرش شده در مراکز نگهداری از معتادان متجاهر را در این مراکز تحت فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قرار دهد تا این افراد پس از ترخیص و برای ادامه زندگی و ثبات پاکی خود توانمند شوند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران در ادامه تصریح کرد: پس از فراگیری مهارت‌های مورد نیاز از طریق مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در مراکز نگهداری از معتادان متجاهر، این افراد در صورت نیاز در بازار کار جذب می‌شوند.

باقری اضافه کرد: معتادان متجاهر در سایر مراکز نگهداری که تحت پوشش مراکز بهزیستی هستند، خدمات مراقبتی شامل خدمات مددکاری، روانشناسی و درمانی مورد نیاز خود را با حضور کادری متخصص دریافت می‌کنند.


منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 215410
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15870559 تعداد بازديد زيرپورتال: 284947 اين زيرپورتال امروز: 338 سایت در امروز: 10291 اين صفحه امروز: 249