banner-behzisti
دوشنبه 1 بهمن 1397   06:59:00
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستاد
1397/2/16 يكشنبهمدیرکل بهزیستی استان تهران خبرداد:

پذیرش معتادان در مراکز ترک اعتیاد بر اساس روند قبلی

مدیرکل بهزیستی استان تهران جمع آوری و پذیرش معتادان متجاهر در مراکز ترک اعتیاد را بر اساس روند طرح های پیشین دانست.

اصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران، اظهار کرد: بر اساس سیاست های از پیش تعیین شده، معتادان متجاهر در استان تهران طبق روند پیشین جمع آوری می شوند و پس از غربال در مرکز غرالگری در مراکز بهبودی اقامتی بهزیستی و همچنین مراکز نگهداری از معتادان متجاهر تحت درمان قرار می گیرند.

وی در ادامه تصریح کرد: اعلام آمار جمع آوری 4 هزار معتاد متجاهر از فردا در شهر تهران نیز بر اساس سیاست های فوق است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: برخی از افراد که در مراکز ترک اعتیاد و مراکز نگهداری از معتادان متجاهر حضور دارند، با سپری شدن دوره درمان ترک اعتیاد خود، از این مراکز تزخیص می شوند و معتادان متجاهر تازه پذیرش شده جای آن ها را در این مراکز می گیرند.

غربالگری معتادان متجاهر در نخستین مرحله پذیرش

باقری در ادامه تاکید کرد: در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر  باید بگویم که طرح تازه ای برای این موضوع در دست اجرا نیست و ساماندهی و جمع آوری این افراد بر اساس طرح های پیشین صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مسئولیت پذیرش معتادان متجاهر در استان تهران با سازمان بهزیستی است و خدمات مورد نیاز این افراد در مراکز به آن ها ارائه می شود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران تصریح کرد: در ابتدای پذیرش معتادان متجاهر در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی این افراد مورد غربالگری واقع می‌شوند و سپس دوره درمانی و ترک اعتیاد خود را در این مراکز سپری خواهند کرد.


منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 215391
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15870019 تعداد بازديد زيرپورتال: 284924 اين زيرپورتال امروز: 322 سایت در امروز: 9751 اين صفحه امروز: 230