banner-behzisti
دوشنبه 1 بهمن 1397   07:13:15
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستاد
1397/2/11 سه‌شنبهافتتاح کافه دانتیسم

اولين كافي شاپ خودگردان افراد «اوتيسم و سندرم داون» افتتاح شد

اصغر باقری گفت: در حال حاضر ۸۰ هزار نفر برای ورود به چرخه حمایتی بهزیستی استان تهران منتظر هستند و امیدواریم با تامین اعتبارات این افراد وارد چرخه حمایتی شوند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران ، اصغر باقری در حاشیه مراسم افتتاح نخستین کافه دانتیسم ویژه معلولان اوتیسم و سندروم داون اظهار کرد: این مرکز توسط افراد اوتیسم اداره می‌شود و بنا داریم در‌ آینده نزدیک تعداد این مراکز را افزایش دهیم.

وی با اشاره به آمار افراد تحت پوشش بهزیستی استان تهران گفت: هم اکنون بالغ بر 250 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان تهران قرار دارند و از خدمات این مرکز استفاده می‌کنند.

مدیر کل بهزیستی استان تهران بیان کرد: ارائه خدمات توانبخشی، حمایتی، درمانی، بخشی از برنامه‌های سازمان بهزیستی به جامعه هدف است.

باقری بیان کرد: سازمان بهزیستی استان تهران در راستای درمان افراد معتاد نیز اقدامات گسترده‌ای را شروع کرده است و در این زمینه یارانه‌هایی را برای درمان افراد معتاد پیش‌بینی کرده است.

وی همچنین به ارائه وام اشتغال به معتادان بهبود یافته گفت: در همین زمینه سازمان بهزیستی کشور پروتکلی را تهیه کرده که بر اساس آن وام اشتغال به معتادان بهبود یافته پرداخت می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر 80 هزار نفر برای ورود به چرخه حمایتی سازمان بهزیستی استان تهران پشت نوبت قرار دارند.

منبع خبر: تسنیم

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 215404
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15870282 تعداد بازديد زيرپورتال: 284939 اين زيرپورتال امروز: 332 سایت در امروز: 10014 اين صفحه امروز: 243