banner-behzisti
جمعه 30 شهريور 1397   23:31:54
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/4/15 جمعه

آغاز به کار مهد کودک‌های تهران از ساعت ۶ صبح

مدیرکل بهزیستی استان تهران از ابلاغ دستورالعمل پذیرش کودکان در مهدکودک‌ها از ساعت ۶ صبح تا پایان تیر ماه خبر داد.

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: دستورالعمل پذیرش کودکان در مهدکودک‌های تحت نظارت سازمان بهزیستی در ساعت ۶ صبح تا پایان تیر ماه ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران،  بیات نژاد در ادامه تصریح کرد: بدون تردید در پیش زمینه تصمیم مدیریت مسئولان در رابطه با شروع به کار مهد کودک‌ها در ساعت ۶ صبح مصلحت اندیشی لازم وجود دارد و سازمان بهزیستی نیز در این تصمیم همراهی لازم را در بخش‌های مربوط به خود اعمال می‌کند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به لزوم اجرای دستورالعمل شروع به کار در ساعت ۶ صبح مهدهای کودک تاکید کرد: همه مهدهای کودک ملزم به اجرای دستورالعمل ابلاغی هستند و با واحدهای مهدکودکی که از این موضوع سرباز بزنند، برخورد خواهد شد.

بیات نژاد خاطرنشان کرد: تصمیم مدیران مدیریت شهری و مسئولان در استانداری جهت رفاه حال شهروندان است و بهزیستی نیز جهت رفاه حال مادران شاغل دستورالعمل فوق را صادر کرده است.

وی یادآور شد: در صورت استمرار شرایط فوق که ساعت کاری دستگاه‌ها ۶ صبح باشد، بهزیستی نیز دستورالعمل شروع به پذیرش کودکان در ساعت ۶ را تمدید خواهد کرد.

.
بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 134786
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11883044 تعداد بازديد زيرپورتال: 184023 اين زيرپورتال امروز: 402 سایت در امروز: 18450 اين صفحه امروز: 293