banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   12:50:35
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/11/13 شنبهبا حضور رئيس سازمان بهزيستي كشور

«زنگ انقلاب» در مهدهای کودک طنین‌انداز شد

رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن تاکید بر نقش حساس مهدهای کودک در تربیت صحیح ایرانی ـ اسلامی، از فعالیت ١۵ هزار و ۵٠٠ مهدکودک خصوصی در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي بهزيستي استان تهران، وحید قبادی دانا در مراسم نواختن زنگ انقلاب با بیان اینکه در چهل سال گذشته در چنین روزهایی حضرت امام به ایران وارد شدند و انقلاب به وقوع پیوست، افزود: انقلاب مایه خودباوری برای مردم ایران بود و اگر روزی با اتکا به بیگانگان چشم به پیشرفت داشتیم امروز می‌توانیم به خود ببالیم که مستقل‌ترین کشور در دنیا هستیم.
وی افزود: امروز به دلیل همبستگی مردم با دولتمردان جمهوری اسلامی است که به این مرحله رسیدیم و این همان چیزی است که حضرت امام به ما هدیه کرد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه امروز شاهد بالندگی نهال انقلاب هستیم، ادامه داد: امیدواریم طعم به زیستن را نیز بچشیم و وضعیت زندگی مردم هم بهبود روزافزون داشته باشد.
قبادی دانا با بیان اینکه تربیت در کودکی شکل می‌گیرد، به نقش حساس مهدهای کودک در تربیت صحیح ایرانی اسلامی اشاره کرد و گفت: این نقش حساس می‌تواند در تربیت بزرگسالی فرد مؤثر واقع شود. باید به آموزش و تربیت نسل جوان در کودکی بپردازیم و با استانداردها به تربیت آنان بپردازیم.
وی افزود: امیدواریم با آموزه‌های علمی و دینی در تربیت نسل جوان مؤثر واقع شویم. در حال حاضر در سراسر کشور ۱۵ هزار و ۵۰۰
مهدکودک در بخش خصوصی اداره می‌شود. همچنین حدود ٨١٠ مهدکودک نیز در تهران مشغول فعالیت و آموزش این گروه سنی است.
به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم زنگ انقلاب از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور با حضور نونهالان مهدکودک نواخته شد.

منبع : ايسنا

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 273813
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18969379 تعداد بازديد زيرپورتال: 356242 اين زيرپورتال امروز: 373 سایت در امروز: 17556 اين صفحه امروز: 264