banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   13:32:11
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/6/8 پنجشنبهدر شهرستان فیروزکوه

هفدهمین مرکز اورژانس اجتماعی استان تهران افتتاح شد

همزمان با هفته دولت سیصد و پنجاهمین اورژانس اجتماعی کشور و هفدهمین اورژانس اجتماعی استان تهران با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیرکل بهزیستی استان تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، داریوش بیات نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران در آئین افتتاح این مرکز گفت: در هفته دولت 30 مرکز با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد تومان به بهره برداری رسید که اورژانس اجتماعی شهرستان فیروزکوه یکی از این پروژه ها است.
وی افزود:شهرستان فیروزکوه تنها شهرستان فاقد اورژانس اجتماعی در استان بود که با افتتاح این مرکز همه شهرستان های استان تهران دارای اورژانس اجتماعی خواهند بود.
بیات نژاد با اشاره به این که یکی از مهمترین فعالیت های سازمان بهزیستی در حوزه آسیب های اجتماعی فعالیت های اورژانس اجتماعی است تصریح کرد: موفقیت اورژانس اجتماعی مشارکت و همراهی همه دستگاه های همکار و مرتبط را می طلبد.
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: هر فرد در معرض آسیب یا آسیب دیده اجتماعی به صورت مراجعه حضوری یا تماس با 123 می تواند از خدمات مداخله ای، مشاوره ای و یا حمایتی سازمان بهره مند شود.
شایان ذکر است سه گروه همیار زنان سرپرست خانوار با حمایت سازمان بهزیستی و با حضور مدیرکل و معاون امور اجتماعی و معاون دفتر آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور در روستای حصار بن فیروز کوه شروع بکار کردند.

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 273842
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18971009 تعداد بازديد زيرپورتال: 356279 اين زيرپورتال امروز: 406 سایت در امروز: 19186 اين صفحه امروز: 293