banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   13:29:43
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/7/29 يكشنبهبا حضور معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور

قهرمانان پارا آسیایی استان تهران تقدیر شدند

20 نفر از مقام آوران و شرکت کنندگان در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا اندونزی با حضور معاون امور توانبخشی و مدیرکل دفتر مراکز روزانه و توانپزشکی بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی استان تهران تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور در آئین تقدیر از مقام آوران و شرکت کنندگان در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا 2018 در تهران با اشاره به اینکه ورزشکاران علاوه بر افتخارآفرینی برای میهن پیام آور امید و نشاط اجتماعی هستند بیان کرد: معلولان موفق و قهرمانان دارای معلولیت می توانند با دمیدن روحیه امید به جامعه الگوی مناسب برای سایر افراد جامعه به ویژه معلولان باشند.

وی با ابیان این موضوع که جوانان و ورزشکاران ما فقط افراد سالم نیستند تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان به ورزش معلولان و جوانان معلول توجه ویژه تری داشته باشد.

نحوی نژاد با تجلیل تز نقش خانواده معلولان گفت: خانواده های افراد معلول  با صبر و شکیبایی و حمایت های خودشان نقش به سزایی در موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران و قهرمانان دارند.

معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور افزود: ورزش کلیدی برای اشتغال پایای معلولان و فرصتی برای توانمندسازی افراد دارای معلولیت است.

وی  با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون ورزش های معلولان و جانبازان گفت:  این همکاری به منظور استعدادیابی و استفاده از ظرفیت ها و امکانات ورزشی و اعزام ورزشکاران منعقد می شود.

داریوش بیات نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به این که در الگوسازی ها باید تغییراتی ایجاد شود گفت: کسانی که در قید حیات هستند و در راه افتخارآفرینی کشور با اخلاق و منش پهلوانی، صب و پشتکار مجاهدت می کنند می توانند الگوهای مناسبی برای نسل امروز باشند.

وی سیاست های ورزشی و توانمندسازی معلولان را از اولویت های بهزیستی استان عنوان کرد و افزود: پیشنهاد می شود در نام گذاری مراکز بهزیستی از نام های قهرمانان معلول به منظور ایجاد انگیزه و امید در بین معلولان استفاده شود.
گفتنی است:از مجموع 20 شرکت کننده در این مسابقات از استان تهران 9 مدال طلا، 2 مدال نقره، 3 برنز،یک مقام چهارمی و یک مقام پنجمی کسب شد.

.
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 273839
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18970966 تعداد بازديد زيرپورتال: 356276 اين زيرپورتال امروز: 403 سایت در امروز: 19143 اين صفحه امروز: 290